yükleniyor

Foseptik Çukuru Çekimi

Foseptik Çukuru Çekimi

Firmamız çevre yönetmenliğine uygun şekilde altyapısı olmayan ve sürekli tıkanma sorunu yaşanan foseptik çukurlarının temizliğini yapmaktadır. Dolmaya yaklaşan foseptik çukurları için özel olarak tasarlanmış olan vidanjör araçlarımız yardımı ile atıkların çekimi gerçekleştirilmektedir.

Foseptik kuyularının temizliğinde deneyimli olan firmamız alanında uzman personeli ile doğru ve hızlı sonuçlar elde etmektedir. Firmamız, foseptik temizleme çalışmalarında vidanjör aracılığı ile kuyuların temizliğini ve bakımını profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Öncelikle fosseptik çukuru içerisinde bulunan atıklar vidanjör yardımı ile çekilir. Bu aşamada kuyu dibine çökmüş olan tüm atıklar temizlenir. Basınçlı su  ile yıkanmasının ardından çukur içerisinde olası çatlak ya da azar gören alan onarılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Geçmişten bu güne vidanjör araçlarımız ile vermiş olduğumuz fosseptik çukuru temizleme hizmetimizde doğa ve insan sağlığına odaklı profesyonel çalışmalarımız devam etmektedir. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!